Eskişehir Emre Özel Güvenlik

Her Zaman Güvendesiniz Daha Fazlası

Emre Güvenlik

Sizin için buradayız Daha Fazlası

FABRİKA, ŞANTİYE VE TESİS GÜVENLİĞİ

Fabrikalar, şantiyeler ve sanayi tesisleri stratejik önem taşıyan, potansiyel tehditlerin ve risk unsurlarının etkin olduğu bölgelerdir.

Bu bölgelerin güvenliğinin sağlanılmasında ekstra güven-lik önlemlerine ihtiyaç duyulmaktadır.Ayrıca tüm sürecin periyodik olarak ve büyük bir titizlikle takip edilmesi gerek-mektedir.

Fabrika, şantiye ve tesislerin güvenliğini sağlamak için çalışanların giriş/çıkış kontrolü, şantiyeye gelen misafirlerin taşeron firma yetkilisi ve işçilerin ilgilisine haber verilerek refakat edilmesi, 7/24 denetim ve gözetim faaliyeti, şantiye güvenliği ile ilgili koruyucu önlemlerin alınmasının takibatı, şantiye içerisinde araçların hız sınırı kontrolü, depo ve ambarlara giren ? çıkan malzemelerin ve araçların kontrolü, mesai bitiminde, dışarıda veya açıkta bırakılan malzemelerin gerekli yetkililere uyarılar yapılarak kontrollü noktaya aldırılması ve muhafazası, yangın afet ve hırsızlık olaylarına karşı koruyucu, engelleyici önlemlerin alınması ve gerektiğinde müdahale edilmesini esas alan hizmetler bütününü özel güvenlik şirketi olarak müşterilerimize sunmaktayız.

İletişim

Bize Ulaşın

Adres Bilgileri

İSTİKLAL MAH. AKINLAR SOK. NO: 29/1 ESKİŞEHİR


Telefon
0.222.2345426
0.222.2311942
Fax: 0.222.2345915

info@eskisehiremreguvenlik.com emreozelguvenlik@gmail.com